.

Еден пар Стандардна големина Стоматолошки гипс модел заби гипс заби стоматолошки обука

Еден пар Стандардна големина Стоматолошки гипс модел заби гипс заби стоматолошки обука

636.00
DEN 604.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Еден пар Стандардна големина Стоматолошки гипс модел заби гипс заби стоматолошки обука
Спецификации :
Еден пар гипс модел заби големи и мали, 75*55мм
Со тетрапак кутии.
Нашата Услуга :
1.Контактирајте со нас преку е-маил или телефон за понатамошни информации ги вклучуваат цена.
2.Кога ќе се направи договор за цел,ние ќе ви испратиме Proforma Фактура со нашата компанија печат.
3.Тогаш ние ќе ја испорача производи во 10-15 работни денови по добивате вашата Исплата.
Со почит,Fedex,DHL,UPS-от,ТНТ,од страна на Кина пост ,со Epacket се достапни.
4. Откако ќе се добијат производи ,ред е завршен.
Љубезно Потсетување :
1.Потоа pls мора да се провери производи е добар или не кога ќе примите пакет.И ако картон или machi н и е скршен,pls контактирајте со нас или се изразат компанија во прв пат.
2.Pls проверка на напон кога користите машина во прв пат.
Квалитет
1.Обезбеди на меѓународните стандарди со ISO9001 : 2000 за да се осигураме дека нашиот висок квалитет.
2.Professianl производство,да обезбеди висок квалитет впечаток коцки со конкурентна цена.
Answer : ___________________________ Note :
Здраво секој купувачот, ве молиме оставете ни го вашето целосно точен назив и адреса, во случај на пакет бидат вратени.

Главните карактеристики

боја:
Жолта
Тип На Објект:
ортодонтски протези
Бренд Име:
HUAMIANLI
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
РС-P01
Материјал:
ГИПС