.

EASYA Пенливи Сончоглед Headwear Коса Додатоци Накит Топла Продажба Кристал Кристал Цвет Коса Клипови Hairgrips

EASYA Пенливи Сончоглед Headwear Коса Додатоци Накит Топла Продажба Кристал Кристал Цвет Коса Клипови Hairgrips

104.64
DEN 73.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис :
EASYA Пенливи Сончоглед Headwear Коса Додатоци Накит Топла Продажба Кристал Кристал Цвет Коса Клипови Hairgrips
Материјал : Цинк Легура
Големина : 6cm x 1cm
Тежина : 8g
Боја : Црвена,Виолетова,Сина,Шампањ
Облик : Пеперутка
Точка Име : Шноли
Слика Покаже :
Шопинг Водич :
Пакување :
Превозот :
Се Врати И Враќање :
Повратни информации :
Одржување Совети :

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
EASYA
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Шноли
is_customized:
No
Број На Модел На:
CHG-677
Тип На Објект:
Hairpin,Косата Клипови
боја:
розова,виолетова,зелена
Тежина:
8g
Пад на превозот:
прифатете
Обликот:
сончогледот
Пакет:
Еден Пар Во Една Opp Вреќа
квалитет:
добро
Функција:
Додатоци, Подарок
Стил:
Моден
Големина:
6cm