.

10 парчиња/кутија Posterior Млечни Заби Стоматолошки Дијамант Burs Вежба За Протеза Клиника Полирање на Забите

10 парчиња/кутија Posterior Млечни Заби Стоматолошки Дијамант Burs Вежба За Протеза Клиника Полирање на Забите

422.40
DEN 401.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : - 100% сосема нов и висок квалитет !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Исто така може да мелење мермер, жад и други неметални материјали !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Petiolate во основа може да се замени за мали тркала, нема прашина загадувањето !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Мелење, ефикасноста е зголемена за 10 пати подобро од прирачникот датотеки и petiolate тркала !!!!!!!!!!
- Обработка е со висок квалитет и мазност и може да се сите видови на висока прецизност форма !!!!!!!!!!!!!!!!!
- Безбеден, сигурен и лесен за употреба !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Долг живот : во текот 200 пати од воланот !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- HRA обработка цврстина : 80 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Другиот модел
Пакет
10pcs / кутија Стоматолошки Дијамант Burs
Забелешка : Здраво секој купувачот, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме, точна адреса и поштенски код, во случај на пакет бидат вратени. Ако пакетот е да се врати, бидејќи на вашата погрешна адреса,ние не ја преземе должноста. Ние не обврзуваат на Царина, и не се одговорни доколку пакетот е блокиран на Царината, па ве молиме да ја проверите вашата Земја Политика ако стоката е дозволено да бидат увезени. При изборот на курирската служба DHL/Федекс, ние ќ проверете дали вашата адреса за е Оддалечена Област.

Главните карактеристики

Бренд Име:
tjiris
Тип:
Протеза Adhesives
Број На Модел На:
4102
превозот:
Бесплатен превозот
Тип:
Стоматолошки Burs