.

Моден Сребро Црвена Коса, Накит Симулирани Бисер Rhinestones Tiaras Косата Со Чешел Birdal Главата Парчиња Свадба Жените Коса Додатоци

Моден Сребро Црвена Коса, Накит Симулирани Бисер Rhinestones Tiaras Косата Со Чешел Birdal Главата Парчиња Свадба Жените Коса Додатоци

332.64
DEN 253.00 -24 %

Пристапност
Во достапна форма


Бренд : TUANMING Предмет Тип : Свадба тиара / Косата со Чешел Материјал : Симулирани Бисер, Кристал,Цинк Легура Процес : рачно изработени Главната Боја : Сребрена,Црвена Тежина : 42g Должина : 10cm Ширина : 10cm Прилики : Свадбена/Партија/Матурска/Годишнината Подарок за : Невестата/Деверуша/Божиќ Подарок/Нова Година Еколошки Стандард : Противалергиски, Олово, Никел слободни

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Тип:
Косата Чешли
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Бренд Име:
TUANMING
Број На Модел На:
FS053
боја:
Сребро,Црвениот
Должина:
10cm
Ширина:
10cm
Тежина:
42g