.

EDAL Про Ласерски флип пенкало DOOSL PPT Страница Ласерски далечински да го заклучите Електронски Покажувач Пен За Windows Андроид Linux, Mac OS

EDAL Про Ласерски флип пенкало DOOSL PPT Страница Ласерски далечински да го заклучите Електронски Покажувач Пен За Windows Андроид Linux, Mac OS

464.16
DEN 376.00 -19 %

Пристапност
Во достапна форма


EDAL Про Ласерски флип пенкало DOOSL PPT Страница Ласерски далечински да го заклучите Електронски Покажувач Пен За Windows Андроид Linux, Mac OS
Производ големина; 138 * 18 * 13mm (предавател) Тежина : 25g (предавателот не содржи батерии) Производ Големина : 22 * 13 * 7mm (приемник) Тежина : 2g (приемник) Пакет големина : x 15cm 5cm x 2cm Пакет тежина : 65g, предавателот Далечински управувач метод : безжичните радио фреквенција технологија Ласерски : 3Р класа ласер Далечински управувач растојание : 100 Ласерски растојание : повеќе од 200m бранова Должина : 650nm (црвено светло) Батерија : 360m Ah литиум батерија Работен напон : 3.6 V-4.2 V ресивер Оперативен Систем : Windows / Mac Os / Linux / Андроид Приемник USB Верзија : Компатибилен со USB1.1, 2.0, 3.0

Главните карактеристики

Max. Излезна Моќност:
Бренд Име:
EDAL
USB Интерфејс:
Yes
боја на светлина:
Црвена
Број На Модел На:
AMT153
Далечинска Контрола:
Yes
Функција:
Ласерски Пен
Тип:
Ласерски Пен
Безжичната:
Yes
Страница Flapper:
Yes
Големина:
125*30*15mm
Батеријата:
Литиум Батерија
Контрола На Далечина:
100