.

Увоз Австриската Циркон Steampunk Шкорпија Папокот Копчето Стомак Прстени Секс Тело Накит Пирсинг Бикини Жени, Девојки Bijoux Лето

Увоз Австриската Циркон Steampunk Шкорпија Папокот Копчето Стомак Прстени Секс Тело Накит Пирсинг Бикини Жени, Девојки Bijoux Лето

DEN 143.04

Пристапност
Во достапна форма


Папокот Крива направени на ASTM F136 хируршки имплант-одделение титаниум, погодни за човечка имплант
Камења, кои се чуваат во место со користење на secure рамки поставување
Дизајниран за употреба во телото пирсинг.
Мерач 1.6 mm
Прилози завртка во да објавувате. Не-Steril
ДОБРЕДОЈДОВТЕ ..
Нашата компанија е професионалец во водење бизнис во повеќето видови на jewelries и убавина додатоци. Ако сте поединец купувачот,ве молиме не заборавајте да додадете ни ја вашата Омилена Продавница Листа . Ако сте веледрогерија или дистрибутер и исто така во потрага по задоволни бизнис партнер во Кина, ве молиме слободно да контактирате со нас, исто така.
ПРОФЕСИЈА ПРАВИ ИЗВОНРЕДНОСТ !! НИЕ ЈА ЗАСЛУЖУВААТ ВАШАТА ДОВЕРБА !!
Земаме голема секој грижи за безбедно пакување и испорака . Ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат. Ако тоа беше скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот во прво време (речиси во рок од 12 часа).
Бесплатен превозот е достапен само за испраќање на Кина Пост Мал Пакет плус или Сингапур Пост Мал Пакет плус. Можете исто така да Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
M765B
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Бренд Име:
STARBEAUTY
Материјал:
316L Хируршки Нерѓосувачки Челик,ААА Циркони
Тип:
Папокот Прстени,папокот прстени
боја:
Сина
Стандарди За Безбедност:
CE стандард, Никел слободни, Доведе слободни
Повод:
Fashion & обичниот накит, убаво лице,рутински,одмор,собирање на дар
Големина:
bar 1.6*10
Пакување:
Брзо ,Стандард и безбедно пакување
Дали wholesales ? :
YES (да). Поевтина цена за поголема цел,
Пад на превозот ? :
YES (да). Без никакви продавачот информации
Wholesales:
Цел>$100, DHL Превозот,И Повеќе од 10% попуст