.

Против пролизгување Не се лизга Чаша Носителот Налепница Портата Слот Подлога Вратата Ритам Мат За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН CC 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година 5Pcs

Против пролизгување Не се лизга Чаша Носителот Налепница Портата Слот Подлога Вратата Ритам Мат За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН CC 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година 5Pcs

395.52
DEN 356.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Luminated Против пролизгување Не се лизга Чаша Носителот Налепница Портата Слот Подлога Вратата Ритам Мат за Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" CC 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 година
1.Опис :
-Количина : 5 Pcs По Поставување
-Материјал : Гума
-Примена : За "Фолксваген" CC 2010~2016 година
-Боја : Црвена Сина, Бела
Функција : флексибилен,без мирис,против пролизгување,адсорпција,шок апсорпција,водоотпорен

Главните карактеристики

боја:
црвена, бела, сина
Бренд Име:
muchkey
Материјал Тип:
Латекс
Име:
автомобил вратата на мат
Тип На Објект:
Налепници
Модел:
ОЕМ
Use2:
Автомобил Стил
Use3:
автомобил додатоци
Use4:
автомобил дизајн
Use5:
авто додатоци
other1:
Порта dentro Casa
Other2:
Ла ranura de la puerta.
ОДГОВАРА ЗА:
за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН CC 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 година