.

1004100-E00-B1 Клипот прстен група ЗА GREATWALL ЕЛЕНИ WINGLE БЕЗБЕДНО 491 МОТОР

1004100-E00-B1 Клипот прстен група ЗА GREATWALL ЕЛЕНИ WINGLE БЕЗБЕДНО 491 МОТОР

DEN 624.00

Пристапност
Во достапна форма


Квалитетот создаде klory ,интегритет креирате иднината!
Објектот спецификите
Item Type Клипот прстен група
Бренд Име KLORY БРЕНД
Нема. на Цилиндрите 4 Цилиндри
Надворешни Тестирање и Сертификација ISO9001
Објектот Должина од 15 цм
Објектот Ширина 10cm
Објектот Висина 10 cm
Точка 1 кг Тежина
АПЛИКАЦИЈАТА кинескиот ѕид
ОРИГИНАЛНИОТ MAND ВО КИНА
ДЕЛ БРОЈ
1004100-E00-B1
Компанијата Информации
Baoding Liteng Увоз & Извоз Trading Co., Ltd е професионална шасија и делови на мотор компанија специјализирана
Кинески возило брендови како што се GWM, ZXauto, Geely, Lifan, Schaman howo Beiben Faw итн. особено за Големиот ѕид резервни моторни делови, што се НЕ.1 во кина пазар
ние имаме повеќе од 100 вработени ,и магацин над 6 илјади квадратни метри склад .Во текот на последниве години, имаме воспоставено канцеларија во иран ,алжир ,кенија итн
Пакување & Испорака
Пакување детали : секој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите информации (како дел број, скратено име на англиски или шпански или руски и арапски и Кинески) на тоа, и кутии кои ќе бидат спакувани во картонска, krabičkách ќе бидат спакувани во дрвени случаи. Тешки делови, светлина делови и кревка делови ќе бидат спакувани одделно.

Главните карактеристики

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Бренд Име:
KLORY
Година:
1
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
1
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Материјал Тип:
1
Тип На Објект:
Вентили И Делови
Објектот Висина:
1inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Зафатнина:
1