.

TDQUEEN Симулирани Бисер Мини Полн Круг Тиара Круна Невестата Церемонија Матурска Роденден Круг Diadem Tiaras Свадба Коса, Накит

TDQUEEN Симулирани Бисер Мини Полн Круг Тиара Круна Невестата Церемонија Матурска Роденден Круг Diadem Tiaras Свадба Коса, Накит

432.00
DEN 238.00 -45 %

Пристапност
Во достапна форма


ЗАШТЕДЕТЕ ПОВЕЌЕ СО КУПОНИ
nd
TDQUEEN Класичен Стил Симулирани Бисер Мини Полн Круг Тиара Круна Невестата Церемонија Матурска Роденден Круг Diadem Tiaras Свадба Коса, Накит
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
ПЛАЌАЊЕ
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, JCB, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери, итн. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ја примиле својата цел.
ПРЕВОЗОТ
1. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
2. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена.
3. Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на Купувачот одговорност.

Главните карактеристики

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Бренд Име:
TDQUEEN
Број На Модел На:
бисер круг тиара круна 0514
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Tiaras
Стил:
Класичен
Дијаметар:
4cm за база, 7cm главата
Висина:
4cm
Материјал:
Имитација Бисер и Кристал Кристално
квалитетот одделение:
Врвен квалитет
Пад на превозот:
Yes
Тема:
Свадба, Свадба, Новородените-Бебе Слика Проп, итн.
is_customized:
Yes
позлата:
сребро позлатен
Бесплатен превозот :
Yes
Трговија на големо:
Yes