.

Храна одделение Вид Филтер Кеса Дома Пијалак Топла Продажба Бело Ale Подготовка за Обновливи Жолт Најлон Филтер Кеса За Пивски Слад Врела

Храна одделение Вид Филтер Кеса Дома Пијалак Топла Продажба Бело Ale Подготовка за Обновливи Жолт Најлон Филтер Кеса За Пивски Слад Врела

335.52
DEN 201.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма

Повеќе За Производот
САД $ 6.55 / Цена
САД $ 13.9 / Цена
САД $ 18.49 / Цена
САД $ 7.99 / Цена
САД $ 450 / Цена
САД $ 10.9 / Цена
САД $ 10.9 / Цена
US $ 9.99 / Цена
САД $ 135 / Цена
САД $ 6.49 / Цена
САД $ 6.55 / Цена
САД $ 6.55 / Цена
САД $ 8.99 / Цена
US $ 9.99 / Цена
САД $ 4.22 / Цена
САД $ 19.49 / Цена
САД $ 8.49 / Цена
САД $ 15.19 / Цена
САД $ 6.99 / Цена
САД $ 43.9 / Цена
САД $ 6.99 / Цена
САД $ 7.55 / Цена
САД $ 5.49 / Цена
САД $ 149 / Цена
САД $ 11.49 / Цена
САД $ 15.49 / Цена
САД $ 4.65 / Цена
САД $ 6.55 / Цена
САД $ 15.45 / Цена
САД $ 69.9 / Цена
САД $ 1.99 / Цена
САД $ 1.99 / Цена
САД $ 7.49 / Цена
САД $ 7.49 / Цена
САД $ 7.99 / Цена
САД $ 8.49 / Цена
Храна одделение Вид Филтер Кеса Дома Пијалак Топла Продажба Бело Ale Подготовка за Обновливи Жолт Најлон Филтер Кеса За Пивски Слад Врела
Употреба(на филтер) :
Принцип : Оваа специјална помош за дома пијалак и занает пијалак. Користењето на оваа торба за пакување хоп или Мелени зрна направи жолт филтер процес лесно. Оваа алатка може да повторна употреба и тоа е многу лесен и удобен за употреба
Име : филтер кеса
Спецификација : 45*од 40 cm ( Длабоко* Кол метар ) 100 мрежа
Може да се прилагоди, ве молиме контактирајте. Продавачот работел како пивара продажба.
Исто така дом пивара љубовник, се надевам да се поврзеш со повеќе пивара љубовници.

Главните карактеристики

Тип:
Бар Додатоци
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Број На Модел На:
2245
Количина:
2
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
SIBAOLU
Бар Додатоци Тип:
ФИЛТЕР КЕСА
Материјал:
Најлон
Тип:
Кафе & Чај Алатки
боја:
Бела
Кафе & Чај Алатки Тип:
дома пиво пијалак
Материјал:
Најлон
is_customized:
Yes
квалитет:
Висок квалитет
одделение:
храна одделение прво одделение
Може да се користи:
Yes