.

USB-A-type женски база на 90-степен наведнуваат женски USB приклучок свиткана игла USB-A-тип женски конектор Нови Оригинални

USB-A-type женски база на 90-степен наведнуваат женски USB приклучок свиткана игла USB-A-тип женски конектор Нови Оригинални

DEN 336.00

Пристапност
Во достапна форма

Hui Ченг Електроника(Х. К) CO.,Ltd. Поддршка на работењето на компанијата доби, како што следува : Совети : Нашата апсолутна цена предност , бидејќи различни, има Нови сорти се додадени , тоа не е исцрпна , ве молиме да имаат вашата нарачка , ако сакате да се купи повеќе предмети , може да се направи листа , Колона имиња и добар квалитет , јас ќе ви дадам цена . По проверка, дали друг линк со , па јас не се земе злато, но тоа е лесно за мене. Бидејќи Ние се продаваат стока се сложени параметри и пакување Разлики, сите Без контакт директно фотографиран за плаќање не може да биде предаден да се надоврзе ! Со Ова Совет ! ! Совети (ве молиме прочитајте ги внимателно пред да сакате да се пука ) : 1 , бидете сигурни да бренд саканиот производ , суфикси и пакет иглички Надолу за да ни прво да се потврди ! 2 , поради брзиот развој на потрошувачка на електронска компонента Циклус , или сопственикот на зафатен заборавив полица производи се надвор Акции , па ве молиме да се фотографира пред прашуваат дали стоката . 3 , бебето најчесто се зема во вид, но постојат некои разлики Постои. Поради различни години на потекло и производство на Електронски компоненти и сопствен код и фонт, боја серии Печатење, итн.

Главните карактеристики

Стандард:
оригиналната стандард
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
USB Вкупна Моќност:
оригиналната стандард
Господар Префрлате:
No
Номинална моќност:
оригиналната стандард
Број На Модел На:
USB-A-тип
Surge Protector:
No
Номинална Струја:
оригиналната стандард
WIFI:
No
Места Број:
1
Номинална Напон:
оригиналната стандард
Примена:
оригиналната стандард
Заземјување:
оригиналната стандард
Тип:
оригиналната стандард