.

MDP8N60 нови оригинални 8A 600V 10PCS

MDP8N60 нови оригинални 8A 600V 10PCS

DEN 312.00

Пристапност
Во достапна форма


Опис на производот =Околу нас= Ние сме лидер на пазарот во онлајн e-дистрибутери и БУМ решенија. Ако купите повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со нас, и јас ќе нудат поволни цени. Ако не можете да го најдете производот треба, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде понуда, ние обезбеди еден-стоп за набавка на услуги. =Плаќање= 1. Пред да се изврши плаќање, бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна. 2. Сите плаќања треба да бидат ликвидирани во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот. Ако навистина не може да плати, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. 3. Ако имате било какви посебни барања во врска со деталите на проектот, ве молиме оставете порака по ред. =Пратката= 1. Ние можеме да брод на производот на светот. 2. DHL, Fed Ex, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се достапни. 3. По добивањето на плаќање, објектот ќе биде испратен во рок од 7 дена. 4. Кога ќе се направи исплата, ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и контакт телефонски број се точни. 5. Можете да ги пратите на статус на производ на веб-страницата по испорака. =Повратни информации= 1. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот развој, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, срдечно ве покануваме да ни остави со добар фидбек.

Главните карактеристики

Напон:
240V
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
MDP8N60
Извор На Енергија:
AC
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Употреба:
Општа Намена