.

RGBW/RGB/УПТ/Затемнување+2.4 GHz Безжична RF Далечински Контролер 4 Канал LED RF Контролер за RGB/RGBW LED Лента Светлина

RGBW/RGB/УПТ/Затемнување+2.4 GHz Безжична RF Далечински Контролер 4 Канал LED RF Контролер за RGB/RGBW LED Лента Светлина

DEN 648.00

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

боја:
V4, RT6, RT7, RT9, V4 со RT6, V4 со RT7, V4 со RT9
Тип На Објект:
RGB Controler
Извор На Енергија:
DC
Осцилација фреквенција:
заеднички анодна
Материјал:
ABS
Гаранција:
-
сертификација:
CE
Режим На Конекција:
-
Применливи Светла:
RGB LED Ленти
Број На Модел На:
V4+RT6/RT7/RT9
Напон:
12-24V
Max. Оптоварување На Моќ:
4 x (60-180)W
Далечински Растојание:
-
Карактеристики:
RGB/RGBW/УПТ Далечински Контролер
Бренд Име:
Necen
Wattage:
4 x (60-180)W
Controled Метод:
RF Далечински Контролер