.

Вода Црвена д-р Вежба Страна Синџир Crysta Стакло за Шиење Rhinestones со Ноктот DIY Жените Shose и Свадба Фустани

Вода Црвена д-р Вежба Страна Синџир Crysta Стакло за Шиење Rhinestones со Ноктот DIY Жените Shose и Свадба Фустани

288.96
DEN 176.00 -39 %

Пристапност
Во достапна форма


Ако ви треба различна боја и модел, ве молиме кликнете на сликата за подоцна,благодарение
ЗАБЕЛЕШКА : Во нашата продавница да се купи повеќе од 5dollars, ние ќе го избере брза испорака методи и следење на информации
Ве молиме проверете ја пред да купите превозот адреса и поштенски код е точно, ова е многу важно, ве молиме да го користите целосното име на руските пријатели, ви посакувам среќен шопинг
10*14 20pcs/парче
13*18 20pcs/парче
18*25 10 компјутери/парче
20*30 10 компјутери/парче
Точка Име : Рамен Грб шие-на Кристал
Материјал : Кристално Стакло
Техника : шие-на
Назад : Сребро Foiling
Состојба : Висок Квалитет и Сосема Нов
Одделение : ААА,
Употреба : Чанти, Облека, Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки, итн
превозот
Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress. Во цел дека ќе може да се добие испорака нормално, ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно.
· Ние може да се испрати на предмети во 3-7 работни дена од приемот расчисти исплата. Секоја парцела ќе имаат следење на број на вашата следење.
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост. Тоа обично трае 10-25 дена да пристигне во повеќето земји.

Главните карактеристики

Големина:
10X14, 10X14 GOLD, 13X18, 13X18 GOLD, 20X30, 18X25, 18X25 GOLD
Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
dr
Техника:
Шие-На
Обликот:
DR
Бренд Име:
QiARSOYOO
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
боја:
вода црвена