.

Црна Сателитски Форма Вежба Страна Синџир Crysta Стакло за Шиење Rhinestones со Ноктот DIY Жените Shose и Свадба Фустани

Црна Сателитски Форма Вежба Страна Синџир Crysta Стакло за Шиење Rhinestones со Ноктот DIY Жените Shose и Свадба Фустани

230.40
DEN 164.00 -29 %

Пристапност
Во достапна форма


Ако ви треба различна боја и модел, ве молиме кликнете на сликата за подоцна,благодарение
ЗАБЕЛЕШКА : Во нашата продавница да се купи повеќе од 5dollars, ние ќе го избере брза испорака методи и следење на информации
Ве молиме проверете ја пред да купите превозот адреса и поштенски код е точно, ова е многу важно, ве молиме да го користите целосното име на руските пријатели, ви посакувам среќен шопинг
Точка Име : Рамен Грб шие-на Кристал
Материјал : Кристално Стакло
Техника : шие-на
Назад : Сребро Foiling
Состојба : Висок Квалитет и Сосема Нов
Одделение : ААА,
Употреба : Чанти, Облека, Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки, итн
превозот
Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress. Во цел дека ќе може да се добие испорака нормално, ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно.
· Ние може да се испрати на предмети во 3-7 работни дена од приемот расчисти исплата. Секоја парцела ќе имаат следење на број на вашата следење.
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост. Тоа обично трае 10-25 дена да пристигне во повеќето земји. Но, за некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради што не се чести авиокомпанијата како и надзор од страна на царинскиот.

Главните карактеристики

Големина:
8mm 20pcs, 10mm 20pcs, 12mm 20pcs, 14mm 10pcs, 8mm gold 20pcs, 16mm 10pcs, 18mm 10pcs, 10mm gold 20pcs, 12mm gold 20pcs, 14mm gold 10pcs, 16mm gold 10pcs, 18mm gold 10pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
dr
Техника:
Шие-На
Бренд Име:
QiARSOYOO
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
боја:
Црна