.

Cong Shao 100PCS 10/12/13/15mm AB Јасно Круг кристали flatback Акрилик Кристал намали за шиење 2 Дупка костим Копчето CS4HB

Cong Shao 100PCS 10/12/13/15mm AB Јасно Круг кристали flatback Акрилик Кристал намали за шиење 2 Дупка костим Копчето CS4HB

DEN 232.80

Пристапност
Во достапна форма


Вашата цел ќе се испраќаат до вашиот aliexpress адреса, ве молиме да ја потврдите вашата адреса повторно .
>130$, слободни-превозот преку ЕМС Или DHL Ние обезбеди бесплатен превозот само со кина пост воздух mail, не EMS / DHL ви Благодариме за разбирањето.
100% Сосема Нов
Проектот Материјал : Акрилик кристал
Проектот Големина : 10/12/13/15mm
Usuage : За накит одлуки фустан одлуки,облека ,чевли,кеси,вечер фустан,Носии,Шапка, мобилен телефон школка,DIY Додаток ..
Забелешка : Различни сечење и облик и димензии ќе доведе до боја на малку поинаков.
Различни компјутер,телефон,различни временски масовно производство може да доведе боја на малку поинаков премногу.
Вашата цел ќе се испраќаат до вашиот aliexpress адреса, ве молиме да ја потврдите вашата адреса повторно . Генерално ,ние испраќаат преку кина пост воздухот, времето за испорака е околу 20-60 дена (Аргентина,Чиле и Бразил потрае околу 60-90 дена Ако сте итно да се добие стоката, можете да изберете express (DHL, UPS-от, ТНТ,FEDEX, 5-10 дена), EMS 7-15 дена
Поддршка Кредитна картичка,Paypal,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union Трансфер. Ако сакате да се плати преку друг метод,ве молиме контактирајте со нас преку trademanager или e-mail
Позитивен фидбек е навистина многу важно за нас, ве молиме да ни даде пет ѕвездички повратни информации! Ако се користат да се даде лош повратни информации за добавувачи, ве молиме да не купуваат производи од нашата продавница, или јас не ќе се справи со вашиот никакви проблеми, ви благодариме за вашата соработка и вашата добрина.

Главните карактеристики

Големина:
10mm, 12mm, 13mm, 15mm
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Бренд Име:
CongShao
Стил:
Flatback
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
CS4-325
Материјал:
acryl
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Производот се користи:
Облека, чевли, чанти, капи,Накит. итн додатоци
Големина:
10/12/13/15mm