.

2pc/многу балерината rhinestones мотив hot fix rhinestones мотив железо на кристал трансфер applique закрпи за кошула, чевли

2pc/многу балерината rhinestones мотив hot fix rhinestones мотив железо на кристал трансфер applique закрпи за кошула, чевли

288.00
DEN 259.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се надевам дека ќе се разбере, ви благодариме.

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Големина:
14*12CM
Материјал:
Кристално
Техника:
Топло-Fix
Стил:
Flatback
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Обликот:
Цвет
Број На Модел На:
syb625