.

P1 3мм Hot Fix Mixe Бои Смоли(Пластични) Кристал Мрежа во Златна Основа,што се Користи за Маса,Торта Плоскости,Свадба Декорација

P1 3мм Hot Fix Mixe Бои Смоли(Пластични) Кристал Мрежа во Златна Основа,што се Користи за Маса,Торта Плоскости,Свадба Декорација

DEN 2142.24

Пристапност
Во достапна форма


Големината за секој кристал лист е малку пократко или поголема,тоа е нормално во секоја цел. Бидејќи листови се мери приближно со човечки,и големината е различен во секоја производство. Се надевам дека ќе може да се разбере,ви благодарам.
Големина на Кристал Мрежа
Други железо на кристал лист
Ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате детални информации како следново пред да го поставите цел.
Ако место на нарачки,што значи дека ќе имаат acquiescently се согласи со нашите редови известување подолу,ви благодарам за вашата соработка.
Имаат многу време во нашата продавница.
Нарачка Информации :
1.Ние ја прифати најголемиот дел наредби и нарачана наредби.Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали котација во рок од 24 часа.
2.Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.
3.Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, не може да биде малку варијации на бои и малку различни шиење или рачно производство на производи од производителот,тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да го направи можно најдобро.

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Големина:
43x122cm (Width x Length) Approx
Техника:
Топло-Fix
Бренд Име:
YLPPUS-X
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
X4-3L
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Боја на Метална Основа:
Злато
Големина на Кристал Првенство:
3.5 mm (Приближно)
Материјал на Метал Mesh:
Алуминиум
Назад на Алуминиум Лист:
Со Железо на Лепило
Употреба:
Свадба,Фармерки,Јакни,Капи,Чевли,Декорација Торта,Свадба Се Облекуваат
Техника:
пегла на