.

12*5.8 cm Капки На Вода 4 боја Кристал Кристал Пломба DIY Чевли Облека Декорација Кристал Занаети

12*5.8 cm Капки На Вода 4 боја Кристал Кристал Пломба DIY Чевли Облека Декорација Кристал Занаети

319.20
DEN 207.00 -35 %

Пристапност
Во достапна форма


добредојде
Стр rodu кт информациите кои 12*5.8 cm Капки На Вода 4 боја Кристал Кристал Пломба DIY Чевли Облека Декорација Кристал Занаети Проект име : Циркон легура Состојки : Циркон + алуминиумски Големина : 12*5.8 cm (прирачник за мерење) вкупната должина : 12cm Состојки : Циркон + база на алуминиум Боја : злато и сребро Употреба : торба, чевли, облека, и нешто што може да се мисли на.
Производот Се Покаже
Поврзани Објекти Кликнете на сликата за да ја видите пониска цена
Плаќање
1) кликнете на копчето "Купи Сега" копчето кога ќе го поставите цел. 2) Зачувам е слободен обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на продавачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка.
Политика На Враќање
1) Наредби се наредени по вашата нарачка потврда, па ве молиме да ја потврдите вашата цел. 2) Ако не е проблем или објектот е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас прво за брз и ефикасен резолуција, како што се, враќање или размена друг нов објект за вас. 3) Тоа е потребно дека објектите треба да се достават до нас во рок од 14 дена по враќањето барањето е прифатено. 4)ве Молам, ве молиме контактирајте со нас за враќање на прв рок од 48 часа по приемот на објектот.

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
K594
Обликот:
DR
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Материјал:
Цирконот
Бренд Име:
TONGYUE
Техника:
Лепак За
Техника:
Цирконот и алуминиумски
вкупна должина:
12CM
Употреба:
чанти, чевли, облека итн
Материјал:
Цирконот и алуминиумски
Употреба:
Шиење
Шема:
Кристал Шема
превозот:
Бесплатен превоз
Големина:
12*5.8cm