.

Keering Нов Дизајн Бесплатен Превозот на Големо Кристал Applique WRA-278

Keering Нов Дизајн Бесплатен Превозот на Големо Кристал Applique WRA-278

DEN 6092.16

Пристапност
Во достапна форма


Keering Нов Дизајн Бесплатен Превозот на Големо Кристал Applique WRA-278
100% Производство На Рачно Изработени, Со Висок Квалитет, Моден Дизајн
Може Исто Така Да Како Што Се :
дворот двор
Употреба :
(1) За свадба облека,свадба се облекуваат или навечер gown. (2) За коса додатоци. (3) За белегзија или ракавица декорација.
Ако ви треба голема количина, ве молиме контактирајте ме за да добиете трговија на големо цена. Ви благодариме!
Процес На Производство :
Како Да Се Железо Тоа? Ве молиме проверете подолу Работата :
Плаќање :
Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ , исто така, ја прифати други методи, како што се кредитни картички, банкарски трансфери, Western Union,итн.
За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Пакет :
Различни itmes во различни пакување. На пример :
Кристал Applique Yardage : 1-5rds по дел,парче валани со хартија картичка;Околу 1~2pc/opp;5-20opp/картонска кутија;Картон мерка : 20*20*30cm. Парчиња : 1~5pcs со ткиво хартија/ тркалаат; 5~10 ролни/opp; 5-20 opp по картон;Картон мерка : 20*20*30cm.
Кристал копче/brooch 10-20 парчиња од ткивото на хартија/меур торба;100-200 од polybag;Околу 10bags/картонска кутија;Картон мерка 30*20*20cm
Превозот :
E-Пакет Нормално : Парцели ќе пристигне во рок од 7~11 работни дена .

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
Keering
Техника:
Шие-На
Број На Модел На:
WRA-278
Употреба:
Чанти,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Лента
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Големина:
8cm
Материјал:
Стакло
Тип:
Кристал Средување на Свадба појас лента
Тип на Кристал:
Одделение Чаша
Материјал:
Вештачки бисер/стакло мушка/mesh
Употреба:
Торба/облека/чевли/коса декорација/свадба декорација
MOQ:
10 јарди,една боја
боја:
како Слика
Occassion:
Свадба/Партија/Годишнината
Стил:
Рамен грб, Лепак назад
Времето За Производство:
6~12 работни дена
Кориснички Цел?:
Прифатливи, ве молиме контактирајте ме