.

GUGUFISH 100 8 серија монохроматски силна риба линија ЈП најлон тема линија материјал 10LB-88LB

GUGUFISH 100 8 серија монохроматски силна риба линија ЈП најлон тема линија материјал 10LB-88LB

DEN 191.52

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Линија Број:
0.8, 1.0, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 3.5, 4.0, 5.0, 6.0, 7.0, 8.0, >8, 20, 15, 10
Метри:
100
Бренд Име:
GUGUFISH
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Крак
Број На Модел На:
GUGUFISH Риболов line5
Обликот:
Ниво
Материјал:
Плетенка Жица
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија