.

НОВА 3g Пластични Скакулец Намамат Вештачка Трева Хопер Мамки Зелена Кафена и Црна Боја

НОВА 3g Пластични Скакулец Намамат Вештачка Трева Хопер Мамки Зелена Кафена и Црна Боја

DEN 67.68

Пристапност
Во достапна форма


НОВА 3g Пластични Скакулец Намамат Вештачка Трева Хопер Мамки Зелена Кафена и Црна Боја
Име : Хопер Намамат
Надградена верзија : treble украсени со кристали блиц и пердув; зајакната намамат тело
Материјал : Тешко Пластика
Боја : 7 бои за опција
Големина на :
за 4cm должина
за 3g - тежина
Карактеристики : Мала големина на евтини цена повеќе боја за опција.
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во Иднина. Парите се депонирани безбедно со Aliexpress. Парите е објавен на нас само откако ќе се потврди испорака. Ако ви треба повеќе помош за изработка на плаќањето, ве молиме кликнете тука :
Хуго е Продавница за поддршка на превозот на мнозинството земји во светот, ако не можете да ја пронајдете вашата земја во адресата опција листа, ве молиме контактирајте со нас. Во нормални condtions, пакети ќе биде предаден во 3~5 работни дена по валидна плаќање. Сите стоки ќе бидат внимателно прегледани пред пакување. Ние ги прогласи сите наши пост пакети во "catagory на објекти" како "подароци" со ниска вредност помеѓу 1 да 20 Ние брод на налози се строго според цел адреса, доколку има било какви промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да можеме превозот надвор.
Време на испорака се смета по пакет испраќаат надвор, не од моментот на ставање на ред. За пакети кои се испраќаат преку EMS, DHL, или други курир, мнозинството пакети ќе пристигнат во 5 ~ 15 дена. Ве молиме да се разбере и да соработуваат со нас ако царинскиот задржете пакет за инспекција.

Главните карактеристики

боја:
Само Случаен Боја
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерце,Реката
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
Wifreo
Број На Модел На:
4cm
категорија:
чудак мамка
Големина:
4cm
Тежина:
about 3g