.

Пластични VIB далеку непредвидлива мамки за Риболов Намамат 50ММ/45MM 6pcs/многу

Пластични VIB далеку непредвидлива мамки за Риболов Намамат 50ММ/45MM 6pcs/многу

DEN 744.00

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Позиција:
Река,Поток,Резервоар Езерцето,Езеро
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
Врвот Се Справи Со Индустрии