.

1pcs 20.5 g Spinnerbait Црна Голема Уста Бас Риба Метал Мамка Sequin Брада Штука Риболов Справи со Гума Убодни Мека Риболов Намамат

1pcs 20.5 g Spinnerbait Црна Голема Уста Бас Риба Метал Мамка Sequin Брада Штука Риболов Справи со Гума Убодни Мека Риболов Намамат

95.52
DEN 76.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


1 Pcs Sequin Брада гума 20.5 g риболов справи со убодни тешко мамки за риболов Spinnerbait Голема Bla ck Бас Метал Риба Устата штука мамка боја : 4 бои тежина : 20.5 g Кука : висок јаглероден челик куки материјал : Олово силикони пакување : 1pc Едноставна opp вреќа пакет

Главните карактеристики

Бренд Име:
Proleurre
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
P-052
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
боја:
4 бои
Тежина:
20.5 g
кука:
висок јаглероден челик куките
Материјал:
Доведе силикони
Пакување:
1pc Едноставна opp вреќа пакет