.

Многу 5 Парчиња Бесплатен Превозот Vib Намамат Вештачки Тешко Мамки За Риболов Бас Snakehead Штука Мандарина

Многу 5 Парчиња Бесплатен Превозот Vib Намамат Вештачки Тешко Мамки За Риболов Бас Snakehead Штука Мандарина

DEN 480.00

Пристапност
Во достапна форма


Вибрации Риболов Справи VIB Намамат 14g 85mm Вештачки Тешко Мамка Bionic За Бас Snakehead Риба
Vibtration VIB
8.5 cm/14g

Главните карактеристики

боја:
мешана боја
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
LYNN РИБОЛОВ НАМАМАТ
Број На Модел На:
vib 28g