.

Goture 6 Парчиња Меки Силиконски Риболов Намамат 8cm/3.5 g (3.15 инчи/0.12 мл) Вештачки Мамки 4 Боја на располагање

Goture 6 Парчиња Меки Силиконски Риболов Намамат 8cm/3.5 g (3.15 инчи/0.12 мл) Вештачки Мамки 4 Боја на располагање

261.60
DEN 131.00 -50 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
C10927
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
Goture
Должина:
8cm/3.15inches
Тежина:
3.5g/0.12oz
Количина:
6pcs/торба
Потекло:
CN, Кина