.

ОДИМЕ РИБА 1PCS 6cm 8.8 g Мраз Риболов Мами Зима Риболов Мамки Доведе Jigging Мамка Тешко ги Намамат Balancer за Риболов

ОДИМЕ РИБА 1PCS 6cm 8.8 g Мраз Риболов Мами Зима Риболов Мамки Доведе Jigging Мамка Тешко ги Намамат Balancer за Риболов

153.12
DEN 107.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
IJ018
Бренд Име:
ОДИМЕ РИБА
Тип:
Мраз риболов Намамат
Должина:
60mm/2.36in
Тежина:
8.8g/0.31oz
погоден:
главно се за зима и замрзнати
Целна Риба:
бас, перде, пастрмка, panfish и штука
Пакет:
Совршен пвц ПРОШЕТКА РИБА кутија