.

Вештачки Компир Облик Црв Супер Меки Риболов Намамат Мамка со парична Казна Сол 5.2 g/5cm многу 6 Парчиња

Вештачки Компир Облик Црв Супер Меки Риболов Намамат Мамка со парична Казна Сол 5.2 g/5cm многу 6 Парчиња

DEN 204.00

Пристапност
Во достапна форма


Должина : 2 Инчи(5cm)
Тежина : 5.2 g(Додади парична Казна Сол Голема Гравитација Ratio)
Пакување : 6 Парчиња/Пакет
Материјали : Масло Врз Основа Смола+Сол
За Тексас Монтирам/Не Доведе Екипаж Со 2/0# 3/0#

Главните карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
LYNN РИБОЛОВ НАМАМАТ
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
Вештачки Компир Намамат