.

LED Длабоко Капка Подводни Око Риба Attractor Намамат Светло Трепка Светилка 1Pcs Најновите 2018 За Риболов

LED Длабоко Капка Подводни Око Риба Attractor Намамат Светло Трепка Светилка 1Pcs Најновите 2018 За Риболов

85.92
DEN 66.00 -23 %

Пристапност
Во достапна форма


100% сосема нов и висок квалитет.
Висока осветленост на екранот LED светло.
Визуелна позиционирање точни.
Ниска потрошувачка на енергија, ултра-долго сјај време.
Напојува со CR927 батеријата, тоа не може да бидат поставени.
Одличен начин за привлекување на риба во длабока намалувањето риболов.
Одлична Алатка да уживате во вашиот риболов активност.
Светла Боја : Црвена / Зелена / Бела / Сино /Шарени
Вкупна Должина : околу 6 см/2.4 инчен
Количина : 1pc
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Answer : ___________________________ Note : Оваа светилка ќе светлината кога фрлени во водата,батеријата е за еднократна употреба и животниот век на батеријата е повеќе од 100 часа.
Пакетот вклучува :
LED Длабоко Капка Подводни Око Форма Риболов Лигњи Риби на Мамка за Светло Трепка Светилка x 1
Забелешка : не испрати со e Packet

Главните карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Океански Брод Риболов
Број На Модел На:
QL001
Бренд Име:
PGM
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат