.

Smart Риболов Намамат Чудак Мамка 5.6 cm 11.1 g Лебди Мамка Iscas Artificiais Став Pesca Peche Leurre Dur Crankbait Риболов Wobblers

Smart Риболов Намамат Чудак Мамка 5.6 cm 11.1 g Лебди Мамка Iscas Artificiais Став Pesca Peche Leurre Dur Crankbait Риболов Wobblers

298.08
DEN 209.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


Smart Риболов Намамат Чудак Мамка 5.6 cm 11.1 g Лебди Мамка Iscas Artificiais Став Pesca Peche Leurre Dur Crankbait Риболов Wobblers
Спецификација :
Бренд : smart
Модел : 8119
Catogary : Риболов Мамка
Тип : Crankbait Риболов Намамат
Должина : 5.6 c m
Тежина : Околу. 11.1 g
(Забелешка : може една мала тежина разлика)
Око : 3 D Очи
Кука : Франција VMC кука
Акција : Лебди
Нуркање Длабочина : 1.0 m
Материјал : ABS Пластика
Пакет : ПВЦ пластична кутија+вметнете картичката
Пакет :
1 x Лебди Crankbait Риболов Намамат

Главните карактеристики

Позиција:
Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
8119
Бренд Име:
SMART
Должина:
5.6cm
Тежина:
Approx. 11.1g
кука:
vmc куките
Око:
3d очи
акција:
Лебдечки
Материјал:
Пластични
категорија:
риболов мамка
Тип:
Crankbait Риболов Намамат
is_customized:
Yes
Нуркање длабочина:
1.0 M