.

1PCS Шарени Шари Модел 11cm 10.5 g Тешко Мамка Minnow Редеа Риболов Мами Бас Свежа Вода Кука Нуркање Костур Wobbler Риба

1PCS Шарени Шари Модел 11cm 10.5 g Тешко Мамка Minnow Редеа Риболов Мами Бас Свежа Вода Кука Нуркање Костур Wobbler Риба

52.32
DEN 37.00 -29 %

Пристапност
Во достапна форма


1 PCS Шарени Шари Модел 11cm 10.5 g Тешко Мамка Minnow Редеа Риболов Мами Бас Свежа Вода Кука Нуркање Костур Wobbler Риба Карактеристики : Тие се создаде живот-како пливање на дејствија во вода! Светли бои за да привлечат големи риби! Метални топки во внатрешноста да се задржи на рамнотежа! 3 D очи да го направи моќен фаќање алатка! Спецификации : Должина : 11cm Тежина : 10.5 g Нуркање Длабочина : About1.5m-3.5 m Боја : 10 бои Куки : 2 Sharp & Висока Пенетрација Куки Пакетот вклучува : 1 x Риболов Намамат

Главните карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
Y11CM10.5G-10
категорија:
Намамат
Бренд Име:
loogdeel
Тип:
minnow риболов мами
Должина:
11cm
Тежина:
10.5 g
боја:
10 бои
Нуркање длабочина:
1.5-3.5 m
квалитет:
Одлични А+++
Место на Потекло:
произведено во Кина