.

10pcs Метал Sequin Риболов мами 6#Пердув Кука Фабрика Лажица намамат Вештачки Мамки Бучава намамат Paillette Риболов Справи(SP019)

10pcs Метал Sequin Риболов мами 6Пердув Кука Фабрика Лажица намамат Вештачки Мамки Бучава намамат Paillette Риболов Справи(SP019)

468.00
DEN 421.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
SP019
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Должина:
6.5cm
Тежина:
7.3 g
кука:
6# Пердув Кука
Бои:
1 бои како слик
Материјал:
Метал
Големопродажните цени:
Се преговара