.

JSM 6 компјутери/торба Риболов Мами со остар риба кука jigging Мека Намамат Силикони за риболов кука се справи со големина 6cm 8cm 10cm

JSM 6 компјутери/торба Риболов Мами со остар риба кука jigging Мека Намамат Силикони за риболов кука се справи со големина 6cm 8cm 10cm

396.96
DEN 242.00 -39 %

Пристапност
Во достапна форма

1 . Големина на & Тежина : 6cm : 2.7 g/pc 8cm : 13.6 g/pc 10cm : 27.5 g/pc
2. Количина : 6 Pcs/торба пливаат shad мамки по големина
3. Супер-меки рака-истури тела кои се толку lifelike, може да биде во искушение да се земе залак себе
4. Спортски силна меки тела со внатрешна вистински доведе глави, ласерската светлина и висок квалитет на Куките
5. Одличен holographic и луди 3-D Wild Eye зјапа и живот-како пливање акција
6. Внатрешно пондерирана за совршен детална контрола, која лажирани и подготвени со премиум, екстра остри куки 1.Датум на испорака ќе биде продолжен од страна на 10~30 дена, доколку пакетот се уште не е доставена, ние ќе се вратат сите на вашите пари.
2. Нема следење на информации.
Ве молиме следете го вашиот пакет на 17track веб-страница по пакет се испраќаат надвор. Ако се уште не постои следење на информации за 7 дена подоцна, ни остави порака за ПОБРЗО.
3. Погрешно производи или погрешно квантитет.
Постои етикетата на пакувањето, ве молиме да ни го покаже слики од етикетата и производи, ако тоа е наша грешка, ние ќе испрати сте нов точен производи или делумно враќање на пари за вас. За должина, Мерење може да имате неколку Millimeter грешка. Дозволено е, ве Молам, не ми пречи тоа.
4. Превозот.
Сите пакети ќе биде предаден во рок од 3 дена по уплата е потврдена, на delivey време може да биде одложен поради одмор, лошите временски услови, царина или други услови, Ако најде на превозот невообичаено, ве молиме контактирајте со нас брзо.

Главните карактеристики

боја:
6cm, 8cm, 10cm
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
JSHANMEI
Број На Модел На:
мека намамат
Количина:
6pcs/торба