.

Лесно се Фати 20pcs Мат Црна Риболов Возен Swivels Со Брзи Промени Прилепува Крап Апаратури Долго Тело Риболов Вртливата

Лесно се Фати 20pcs Мат Црна Риболов Возен Swivels Со Брзи Промени Прилепува Крап Апаратури Долго Тело Риболов Вртливата

153.12
DEN 87.00 -43 %

Пристапност
Во достапна форма


Лесно се Фати 20pcs Мат Црна Риболов Возен Swivels Со Брзи Промени Прилепува Крап Апаратури Долго Тело Риболов Вртливата
1) Бренд Име : Лесно Се Фати
2) Материјал : Челик, Алуминиум, Месинг
3) Должина : 3.2 cm
4) Боја : Црна Мат
5) Се Користи За : Крап Апаратури
6) Количина : 20pcs 1. Купување заштита работи надвор, но пакет се уште е во транзит. Датум на испорака ќе биде продолжен од страна на 10~30 дена, доколку пакетот се уште не е доставена, ние ќе се вратат сите на вашите пари. 2. Нема следење на информации. Ве молиме следете го вашиот пакет на 17track веб-страница по пакет се испраќаат надвор. Ако се уште не постои следење на информации за 7 дена подоцна, ни остави порака за ПОБРЗО. 3. Погрешно производи или погрешно квантитет. Постои етикетата на пакувањето, ве молиме да ни го покаже слики од етикетата и производи, ако тоа е наша грешка, ние ќе испрати сте нов точен производи или делумно враќање на пари за вас. 4. Превозот. Сите пакети ќе биде предаден во рок од 3 дена по уплата е потврдена, на delivey време може да биде одложен поради одмор, лошите временски услови, царина или други услови, ви благодариме за вашето разбирање. 5. Повратни информации. Вашата сите пет ѕвезди позитивни повратни информации е прифатена, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни.

Главните карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
лесно се фати
категорија:
крапот мамка
Број На Модел На:
Возен Вртливата Со Брзи Промени Snap
Материјал:
Челик, Алуминиум, Месинг
Користат За:
Крапот Апаратури
риболов вид:
крапот риболов
Пакет:
Висок Квалитет OPP Вреќа
Видови Риби:
Крапот
Должина:
3.2cm
боја:
Мат Црна
Количина:
20pcs