.

MNFT 12pcs/пакет Ротирачки Злато Sequined 0.6 g/0.8 g Патот Азија Мамка Sequins Додатоци

MNFT 12pcs/пакет Ротирачки Злато Sequined 0.6 g/0.8 g Патот Азија Мамка Sequins Додатоци

125.28
DEN 100.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


MNFT 12pcs/пакет Ротирачки Злато Sequined 0.6 g/0.8 g Патот Азија Мамка Sequins Додатоци
Опис : Патот Азија Мамка Sequins Додатоци во Боја : Злато Тежина : 0.6 g,0.8 g Пакување : 12pcs * Злато Sequins

Главните карактеристики

Бренд Име:
MNFT
Позиција:
Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
Намамат Додатоци
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
0.6 g,0.8 g
is_customized :
Yes
боја:
Злато