.

5PCS 14cm Мешавина Боја Пондерирана Смола Главата Море Напаѓач Туна Wahoo Намамат Море Контрола Jigs Голема Игра Мамки со Пердув Опашка трговија на Големо

5PCS 14cm Мешавина Боја Пондерирана Смола Главата Море Напаѓач Туна Wahoo Намамат Море Контрола Jigs Голема Игра Мамки со Пердув Опашка трговија на Големо

1944.00
DEN 1536.00 -21 %

Пристапност
Во достапна форма


5 PCS 14cm Мешавина Боја Пондерирана Смола Главата Море Напаѓач Туна Wahoo Намамат Море Контрола Jigs Голема Игра Мамки со Пердув Опашка трговија на Големо
Име : Смола Главата Октопод Мами
Материјал : Пластични + Пердув + други материјали
Должина : околу 14cm
Тежина : околу 32g
Боја : 5 бои, боја испрати по случаен, ве молиме забелешка ако постојат посебни барања.
Пакет : нормален торба пакет.
Овие мами се апаратури наменета за туна и wahoo контрола, исто така, неодолива за друга игра риби како dolpin, billfish итн.
Продажба на Единица : 5pcs/многу
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во Иднина. Парите се депонирани безбедно со Aliexpress. Парите е објавен на нас само откако ќе се потврди испорака. Ако ви треба повеќе помош за изработка на плаќањето, ве молиме кликнете тука :
Хуго е Продавница за поддршка на превозот на мнозинството земји во светот, ако не можете да ја пронајдете вашата земја во адресата опција листа, ве молиме контактирајте со нас. Во нормални condtions, пакети ќе биде предаден во 3~5 работни дена по валидна плаќање. Сите стоки ќе бидат внимателно прегледани пред пакување. Ние ги прогласи сите наши пост пакети во "catagory на објекти" како "подароци" со ниска вредност помеѓу 1 да 20 Ние брод на налози се строго според цел адреса, доколку има било какви промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да можеме превозот надвор.
Време на испорака се смета по пакет испраќаат надвор, не од моментот на ставање на ред. За пакети кои се испраќаат преку EMS, DHL, или други курир, мнозинството пакети ќе пристигнат во 5 ~ 15 дена.

Главните карактеристики

боја:
случаен мешавина боја
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
Wifreo
Број На Модел На:
50g
категорија:
КОНТРОЛА JIGS / Мами