.

KKWEZVA 4pcs 83mm 18g Риболов Намамат зима Мраз Риболов Тешко Мамка Minnow Pesca се Справи со Isca Вештачки Мамки Crankbait Swimbait

KKWEZVA 4pcs 83mm 18g Риболов Намамат зима Мраз Риболов Тешко Мамка Minnow Pesca се Справи со Isca Вештачки Мамки Crankbait Swimbait

528.00
DEN 370.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


4pcs 83mm 18g Риболов Намамат зима Мраз Риболов

Главните карактеристики

категорија:
Интегрирани Мамка
Позиција:
Река,Поток,Резервоар Базен,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
KKWEZVA
Број На Модел На:
221