.

SEALURER 1PCS Нови Риболов Големи Риболов Мами 14cm 40g Floathing Minnow Риболов Справи со Октопод CrankBait со 2 Куки

SEALURER 1PCS Нови Риболов Големи Риболов Мами 14cm 40g Floathing Minnow Риболов Справи со Октопод CrankBait со 2 Куки

210.72
DEN 168.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма

SEALURER 1 PCS Нови Риболов Големи Риболов Мами 14cm 40g Floathing Minnow Риболов Справи со Октопод Crank Bait со 2 Куки Тоа е одлична алатка за луѓе кои сакаат риболов. Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов. Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба. Lifelike и брза акција во вода. Одличен визуелен ефект на привлече рибите. Карактеристики : Материјал : АБС Боја : 6colors Кука : 2 treble куки Нуркање Длабочина : Float 0.5-2.5 m; Item Должина : 14cm Објект Тежина : 40g Пакет : Opp Пакет Листа : 1 * Намамат Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен на куките кога го користите. Испорака Детали за : Повеќето предмети ние ќе брод во рок од 5 работни дена по уплатата е потврдено. Ние слободни брод за сите објекти од страна на Продавачот за Испорака Метод . Генерално превозот времето е помеѓу 20-60 дена на било која земја. Но, понекогаш тоа е зависи од различни обичај решавање на проблемот. Понекогаш е бавна. Понекогаш е брзо. Превозот преку EMS,DHL ТНТ или FEDex се исто така avaliable ако сакате да плаќаат дополнителна наплата. Се врати и враќање : Ако има било какви проблеми со нашите производи, вие може да бара враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите. Но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас.

Главните карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
M40
Бренд Име:
SEALURER
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат