.

Длабоко Нуркач Тоне Риболов Мами 11g 8cm Мамки Бас swimbait поврзувани мамка Crankbait

Длабоко Нуркач Тоне Риболов Мами 11g 8cm Мамки Бас swimbait поврзувани мамка Crankbait

DEN 316.80

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing
Бренд Име:
MERMAIDKNIGHT
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
МК-L010
боја:
5 боја
Тежина:
11G
Должина:
8CM
Штука риболов мами:
молив намамат
Позиција:
Езеро
Тип:
Deepwater Молив Риболов Мами
Рака намамат:
Контактни леќи за очи
молив намамат:
риболов намами многу
риболов справи:
Вештачки Мамки
Leurre Souple:
морето ги намамат