.

20pcs Риболов Намамат Поставите Мешани Големина 10pcs Риболов Wobblers 10pcs Свиткана Молив Тешко Мамка Isca Вештачки Риболов Справи

20pcs Риболов Намамат Поставите Мешани Големина 10pcs Риболов Wobblers 10pcs Свиткана Молив Тешко Мамка Isca Вештачки Риболов Справи

875.04
DEN 831.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

Спецификации : Сите слики се направени во вид. Стил : Minnow Риболов мами Материјал : ABS Пластика Wobbler : 10 парчиња 11.5 cm 11.2 g Minnow : 10 парчиња 9cm 8.2 g

Главните карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерцето
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
Риболов Мамка За Полнење
Бренд Име:
HENGJIA
категорија:
риболов wobblers
Количина:
20pcs