.

HENGJIA 1pcs Лажица Риболов Намамат 10.5 см 7.3 g Тешко Риболов Лажица Намамат Метал Jigging Намамат Мамки Spinnerbait Риболов Справи

HENGJIA 1pcs Лажица Риболов Намамат 10.5 см 7.3 g Тешко Риболов Лажица Намамат Метал Jigging Намамат Мамки Spinnerbait Риболов Справи

60.96
DEN 58.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте на
Опис на производот боја : Како на сликата(случаен испорака) Тежина : 7.3 G Должина : 10.5 СМ Материјал : Метал Квалитет : 1 Pcs Кука : Висок Јаглероден Челик Treble Кука Пакување : Едноставен Opp Вреќа Packag Продажбата модел : микс цел
Карактеристика : Сите слики се направени во вид. Стил : Метал Мамка мами Боја : Боја случаен испорака Светли бои за да привлечат големи риби Непречено и брзо нуркачка акција
Испорака Детали За :
Повеќето предмети ние ќе брод во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено. Генерално превозот времето е помеѓу 15-60 дена на било која земја. Но, понекогаш тоа е зависи од различни обичај решавање на проблемот. Понекогаш е бавна. Понекогаш е брзо.Превозот преку EMS,DHL ТНТ или FEDex се исто така avaliable ако сакате да плаќаат дополнителна наплата.
Се врати и враќање : Ако има било какви проблеми со нашите производи, вие може да бара враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите.Но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас. Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба, или ќе одбие да направи реконструкција. За неисправни предмети ве молиме да ни обезбеди јасни слики.
Повратни информации : Вашето задоволство е наш врвен приоритет.

Главните карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
SP058