.

10PCS Евтини Minnow риболов намамат поставите Риба Вештачки мами Пластични Тешко Мамка 9.5 cm/8.5 г Wobbler

10PCS Евтини Minnow риболов намамат поставите Риба Вештачки мами Пластични Тешко Мамка 9.5 cm/8.5 г Wobbler

537.60
DEN 430.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


Спецификации : Сите слики се направени во вид. Стил : Minnow Риболов мами Боја : 10 бои на располагање Материјал : ABS Пластика Објект должина : 9.5 cm Објект тежина : 8.5 г Кука : 6# висока јаглероден челик Treble кука Пакет Листата : 10* Риболов Намамат

Главните карактеристики

Позиција:
Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
MI041
Тежина:
8.5G
Должина:
9.5CM
кука:
6# висока јаглероден челик Treble кука
боја:
10 бои