.

JSM 100pcs Дијаметар 5mm 7mm Мека Крап Риболов Монистра Гума Темно Сива/црна Круг Лебди Екипаж Монистра Крап Риболов Додатоци

JSM 100pcs Дијаметар 5mm 7mm Мека Крап Риболов Монистра Гума Темно Сива/црна Круг Лебди Екипаж Монистра Крап Риболов Додатоци

335.52
DEN 292.00 -13 %

Пристапност
Во достапна форма


JSM 100pcs Дијаметар 5mm 7mm Мека Крап Риболов Монистра Гума Темно Сива боја Круг Лебди Екипаж Монистра Крап Риболов Додатоци
Бренд Име : JSHANMEI
Материјал : TPR
Дијаметар : 5mm, 7mm
Боја : Темно Сива/црна
Количина : 100pcs 1. Купување заштита работи надвор, но пакет се уште е во транзит. Датум на испорака ќе биде продолжен од страна на 10~30 дена, доколку пакетот се уште не е доставена, ние ќе се вратат сите на вашите пари. 2. Нема следење на информации. Ве молиме следете го вашиот пакет на 17track веб-страница по пакет се испраќаат надвор. Ако се уште не постои следење на информации за 7 дена подоцна, ни остави порака за ПОБРЗО. 3. Погрешно производи или погрешно квантитет. Постои етикетата на пакувањето, ве молиме да ни го покаже слики од етикетата и производи, ако тоа е наша грешка, ние ќе испрати сте нов точен производи или делумно враќање на пари за вас. 4. Превозот. Сите пакети ќе биде предаден во рок од 3 дена по уплата е потврдена, на delivey време може да биде одложен поради одмор, лошите временски услови, царина или други услови, ви благодариме за вашето разбирање. 5. Повратни информации. Вашата сите пет ѕвезди позитивни повратни информации е прифатена, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни.

Главните карактеристики

боја:
5mm, 7mm
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
крапот мамка
Бренд Име:
JSHANMEI
Број На Модел На:
риболов монистра
Користат За:
Крапот Апаратури
риболов вид:
крапот риболов
Материјал:
Термо Пластика Гума
Видови Риби:
Крапот
Пакет:
Висок Квалитет OPP Вреќа
Дијаметар:
5mm, 7mm
Обликот:
Круг
боја:
Темно Сива/црна
Количина:
100pcs