.

Ласерски Minnow Риболов Намамат 11CM 13G Pesca Куки Риба Wobbler се Справи со Crankbait Вештачки Јапонија Тешко Мамка Swimbait 7 Бои

Ласерски Minnow Риболов Намамат 11CM 13G Pesca Куки Риба Wobbler се Справи со Crankbait Вештачки Јапонија Тешко Мамка Swimbait 7 Бои

95.52
DEN 67.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма

Ласерски Minnow Риболов Намамат 11 CM 13 G Pesca Куки Риба Wobbler се Справи со Crankbait Вештачки Јапонија Тешко Мамка Swimbait 7 Бои

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Y11CM13G-7
Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Бренд Име:
SEALURER
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Тежина:
about 13 g/piece
Должина:
about 11 cm/piece
Бои:
7 Бои
Куки тип:
6#висока јаглероден челик Treble кука
Нуркање длабочина:
0.5 m-1.5 м
Пакет:
OPP вреќа