.

Метал Риболов Намамат 2015 Ласерски Jigging Намамат Arbalete Мамка Голема Игра Мамка

Метал Риболов Намамат 2015 Ласерски Jigging Намамат Arbalete Мамка Голема Игра Мамка

DEN 336.00

Пристапност
Во достапна форма


Метал Риболов Намамат 2015 Ласерски Jigging Намамат Arbalete Мамка Голема Игра Мамка
ние прифаќаме оем најмалку 500 компјутери.
Риболов места : Океан Плажа риболов Океанот рибарски брод Океанот рок риболов и река

Главните карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Лигњи Кука (Дрво Ракчиња)
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
Jigging Намамат 0001
is_customized:
Yes
намамат стил :
Jigging Мамка
Тежина:
60g