.

Долго Шут Тоне Молив Мами 8cm 15g Вештачки Тешко Мами За Бас Сопственик Куки Намамат Транспарентен Боја

Долго Шут Тоне Молив Мами 8cm 15g Вештачки Тешко Мами За Бас Сопственик Куки Намамат Транспарентен Боја

DEN 360.00

Пристапност
Во достапна форма


Долго Шут Тоне Молив Мами 8cm 15g Вештачки Тешко Мами За Бас Сопственик Куки Намамат Транспарентен Боја
Спецификација : 80mm 15g
Молив 1 : 1 Мувла
Квалитет На Сопственикот Кука
Легура Тежина Изгради-во
ABS Следат Изглед

Главните карактеристики

Големина:
80mm
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
minnow
Бренд Име:
LYNN РИБОЛОВ НАМАМАТ
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат