.

HENGJIA 1PC crankbaits тешко пластични риболов мами лебди вештачки wobblers мамки pesca риболов tackles

HENGJIA 1PC crankbaits тешко пластични риболов мами лебди вештачки wobblers мамки pesca риболов tackles

111.84
DEN 78.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


Спецификации :
Сите слики се направени во вид.
Стил : Crankbaits
Боја : 8colors достапни
Материјал : ABS Пластика
Кука : висок јаглероден челик куките
Пакетот вклучува : 1pc Намамат
Карактеристики :
остри куките
3 D lifelike очи
Светли бои е повеќе привлечна.
издржливи ABS пластика
Се создаде lifelike пливање активности за proboke predetor да залак
Погоден за различни видови на риби
Пакет и Брод документот
1.Ние ги користиме OPP Вреќа за еден мамка и потоа да го употребите на картон да се пакувам , но клиенти барања е, исто така, земени во предвид.
2.Сите пакети ќе бидат испратени во рок од 3~5 работен ден од EMS,хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ ПАРЦЕЛА,UPS-от,DHL,FENEX или ТНТ. Ние ќе се направи одлука со која метода на пакети треба да бидат испратени надвор.
3.Повеќето предмети очекува да пристигне во рок од 5~7 дена во нормални услови. Но, некои земји ќе треба повеќе денови спогодба за нивните обичаи.
Ако не е, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
4.Откако ќе ја испратите пакети,ние ќе ги достави на следење на број на системот и можете да прикажете ажурирани.
Политика На Враќање
1. Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект или DOA.
2. Купувачот може да го врати објектот ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект, но не можеме да си дозволат враќање такса.

Главните карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро
Број На Модел На:
Crankbaits CB045
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Мами тип:
Crankbaits
Материјал:
ABS Пластика