.

M607 Нов Цртан Филм Труба Водоотпорен Ручек Торба Симпатична Птица Фламинго Дизајн Чанта Мултифункционален Изолација Торба Трговија На Големо

M607 Нов Цртан Филм Труба Водоотпорен Ручек Торба Симпатична Птица Фламинго Дизајн Чанта Мултифункционален Изолација Торба Трговија На Големо

388.80
DEN 331.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


ГОЛЕМИНА : 21x15 x17 cm
ТЕЖИНА : 0.1 КГ
2018 Кинеската Нова Година Празник : Февруари 5-Февруари 27
Ние ќе испрати празник налози по Feb 27, според редоследот датум.
Среќна нова година !
Добредојдовте Капка Превозот!!
Цел износ , бесплатен превозот преку Yanwen Економски Воздух Mail ,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Про и слично , без информации за ажурирање по пакет напушти Кина . Време на испорака се земе 20 - 60 дена.
Цел износ > 5 ДОЛАРИ , бесплатен превозот преку Epacket, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail итн , време на испорака се земе 15 - 45 дена .
Цел износ > 130 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку EMS/DHL/Aramex express итн.
Ви благодариме за вашата поддршка!!

Главните карактеристики

Број На Модел На:
G
Бренд Име:
maybridge
Материјал:
Најлон
Тип:
2 Лица