.

Бесплатен превозот кујнски мијалник стандард трајни 304 од не ' рѓосувачки челик рачно изработени двојно ритам топла продаде 800x450X210 MM

Бесплатен превозот кујнски мијалник стандард трајни 304 од не ' рѓосувачки челик рачно изработени двојно ритам топла продаде 800x450X210 MM

38112.00
DEN 19056.00 -50 %

Пристапност
Во достапна форма


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа ИСПРАТИТЕ 4 ЕЕЗ 1. Потоне 2.Вода дренажа*2 3.Потрошувачка кошница 4.Канализација цевка .систем ИСПРАТИ 6 КОМПЈУТЕРИ 1. Потоне 2.Вода дренажа*2 3.Потрошувачка кошница 4.Канализација цевка .систем 5.Допрете го
[xlmodel]-[custom]-[43394] Добредојдовте на вас наредниот пат
Драг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор . Ако производи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решат проблемот за вас веднаш. ако сте задоволни, ве молиме да се даде целосен пет-ѕвезда повратни информации. ви благодарам многу за вашата поддршка и добредојдени за да се дојде нашата продавница во секое време. Многу добра продукција се за вас. ^_^ имаат убав ден ви благодариме !!
Превозот 1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод . Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7days откако вашата уплата е целосно потврдена.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки ( Кина Пост Воздух Парцела ) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. 3) Со цел да се обезбеди да добиете елементи со ниска Царинење Бесплатно, ние ќе ги прогласи предмети како пониска вредност , Било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна.

Главните карактеристики

Потоне Стил:
Двојно Сад
Функција:
Со Тапа
Сад Форма:
Правоаголни
Бренд Име:
tangwu
Инсталација Тип:
Над Counter
Површински Третман:
Бранеа
Број На Модел На:
tangwu
Број на Дупки:
Две
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
80x45 CM
JR:
998/1188
кодот на производот:
TANGWUW