.

Трепкачко Светло До Држи Магијата LED Прачки Пендреци DJ Бајката Принцеза Костим Фенси Облека Сјај Ѕвезда Круна Buttery Месечината Стапче подарок

Трепкачко Светло До Држи Магијата LED Прачки Пендреци DJ Бајката Принцеза Костим Фенси Облека Сјај Ѕвезда Круна Buttery Месечината Стапче подарок

DEN 6624.00

Пристапност
Во достапна форма

Сосема нов Фантастичен квалитет на Ренесансата Принцеза LED Стапче Повеќе Внимание! Сјај прачки се идеална партија корист за деца од сите возрасти! Тие се, исто така, одлично за костими и играње облечи Повеќе да се Забавуваат! Овој асортиман на премиум сјај прачки карактеристики различно обликувани прилог на врвот. Сјајот се држиме мерки околу 32cm долго и свети за 6-8 часа, Батерија променливи

Главните карактеристики

Блескав Време:
Други
Број на Компјутери:
100pcs
Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Нова Година,Божиќ,детски Ден
Бренд Име:
szlinxikeji
Број На Модел На:
A12098
Сјај Потрошен Материјал Тип:
сјај стап